ZIMNÍ SLUNOVRAT ANEB PŘEMOSTĚNÍ DO NOVÉHO PARADIGMA

Vše, co jste stihli do zimního slunovratu zpracovat a přenastavit do nového otisku bude moci sestoupit do nové materializace v novém cyklu zvaném NOVÉ PARADIGMA. Všude tam, kde lidé stále odmítají být V SOULADU S NOVOU VIBRACÍ ZE-MĚ, mohou pociťovat velký tlak v srdečním centru a v dalších energetických čakrách zejména v komunikační a v solaru plexus.

Umožněte si být přemostěni do nového cyklu a zároveň přijměte boží milost pro odpojení od takové reality ve vašem životě, která již naplnila pro vás záměr růstu a která již je minulostí.

AŤ PŘEMOSTĚNÍ DO NOVÉHO PARADIGMA JE PRO VÁS CO NEJLÁSKYPLNĚJŠÍ CESTOU A MŮŽETE POCIŤOVAT, ŽE JE O VÁS VŽDY POSTARÁNO!

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

UMOŽNUJI SI PROŽÍVAT POCIT BEZPEČÍ PŘI PŘEMOSTĚNÍ DO NOVÉHO PARADIGMA ZE-MĚ.

OTEVÍRÁM SE PLNĚ OBDOBÍ VIBRACE BEZPEČÍ A DŮVĚRY V MOJÍ KAŽDODENNOSTI.

_Strážci projektu Nebe na Zemi_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů