ŽENSKÉ PLYNUTÍ V NOVÉM PARADIGMA

Otevřete-li se novému paradigma planety ve svém životě, již nic (ve vašem životě) nemůže fungovat dle starého mužského programování, plánování, soutěžení, porovnávání a posuzování z pohledu dualitního vnímání světa. V novém paradigma vás vždy vše zastaví, nejste-li V ŽENSKÉ PLYNUTÍ, v ženském vnímání světa. Žena neboli ženský princip ve vědomí ženy i muže, přináší rozměr ZDROJE LÁSKY, ZDROJE MOUDROSTI, ZDROJE VŠEPROSTUPUJÍCÍHO ÉTERICKÉHO JEMNĚHMOTNÉHO VNÍMÁNÍ SEBE I OKOLÍ. V každodenním životě to tedy znamená, že ženský princip otevírá nové paradigma skrze PŘIJÍMÁNÍ VŠEHO pouze v daný okamžik a vědomého navracení se pouze do MOMENTU TADY A TEĎ, z kterého se vždy tvoří a vynořuje VŠE NOVÉ.

Nové může vznikat pouze z nového éterického propojení v esenciální geometrii, kde již staré akášické filtry prošly přenastavením do jiné vibrace v éterickém, emočním i mentálním těle. PLYNUTÍ JE TEDY O VĚDOMÉM PROŽÍVÁNÍ V TADY A TEĎ a s tím že SMĚR A INTENZITU PROUDU udáváte každý sám za sebe i pro sebe.

JE-LI ŽENA VE SVÉM ŽENSKÉM PLYNUTÍ, PŘINÁŠÍ TAK ÚRODU PRO VŠECHNY.

JE-LI MUŽ V ŽENSKÉM PLYNUTÍ, NAVYŠUJE EFEKTIVITU SVÝCH VÝSLEDKŮ VE SPOLUTVOŘENÍ S ŽENOU.

Staňte se proudící řekou každý sám ZA SEBE a tak umožníte vždy plynout ve své každodennosti PRO SEBE. V novém paradigma planety je tolik důležité vše tvořit ze svého nitra pro svou vlastní radost, pro své vlastní potěšení, pro své vlastní sebenaplnění, jedině tak poté může přijít odraz z kolektivního pole k vám.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

ODPOJUJI SE OD VŠECH REALIT, KTERÉ JIŽ NAPLNILY SVŮJ ZÁMĚR A TÍM SI UMOŽNUJI OTEVŘÍT NOVÉ PARADIGMA VNÍMÁNÍ A PROŽÍVÁNÍ POUZE Z MOMENTU TADY A TEĎ.

ODPOJUJI SE OD VŠECH VZTAHŮ, KTERÉ MNĚ BRÁNÍ PLYNOUT V TADY A TEĎ.

UMOŽNUJI SI PROŽÍVAT VŠE NOVÉ SKRZE MYŠLENKOVÉ POCHODY, KTERÉ JSOU VYŽIVOVÁNY POUZE V TADY A TEĎ.

– Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“ –

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů