KURZY

AKÁŠICKÉ VHLEDY 

SVĚTELNÉ KÓDY POSVÁTNÉHO PARTNERSTVÍ 


23.6. - 24.6. 2018 (2 dny)

ČESKÉ BUDĚJOVICE,
CENTRUM SETKÁVÁNÍ

2-denní teoreticko-praktický seminář

Host: Mojmír Čalkovský
– specialista na posvátnou geometrii

Všichni jsme věční přijímači a vysílači energie.
Edita Santiago

PROGRAM

AKÁŠA……….všeprostupující éter, který tvoří určitou geometrii společně se zemskými elementy. Tato geometrie  vytváří  také informační pole, v kterém můžeme velmi efektivně  číst. Je to přijímání jazyka Světla z těchto geometrických polí.

AKÁŠICKÉ vhledy jsou novým projevem vedení, jak pracovat s otevíráním našeho potenciálu  a jak přenastavovat vědomě příčiny našich následků, které jsou odrazem našeho souladu mezi vnitřním mužem a vnitřní ženou. Tento seminář jde do hloubky zákona produchovnění a podpoří vás v přenastavení vašeho vnitřního muže a vnitřní ženy tak, aby dokázali spolu vědomě tvořit své NEBE NA ZEMI. Je to seminář pro všechny, kteří si dovolí prožívat každodenní život z vědomí celistvé posvátné dvojice, která je ukryta v každém z nás. A jedině po jejím zharmonizování může dojít k odrazu do hmotného světa.

PŘIJĎTE BÝT SOUČÁSTÍ VŠEHO, CO VÁM POMŮŽE SJEDNOTIT VAŠE NITRO A PROŽÍVAT A TVOŘIT SVOU REALITU PRÁVĚ Z VĚDOMÍ POSVÁTNÉ DVOJICE, KTERÁ ČEKÁ NA PROPOJENÍ A ROZHODNUTÍ BÝT V SOULADU!

Host: Mojmír Čalkovský – specialista na posvátnou geometrie

Vhledy muže, který dlouhou dobu věřil jen v materiální svět. Poté upadl do nemoci a uvědomil si pomíjivost hmoty. Skrze nemoc mu přišlo uvědomění a on se ze světa tvrdého businessu přenesl do hlubšího chápání světa. Mojmírova prezentace je fascinující a proto jsem ho ráda pozvala, aby doplnil moje ženské vnímání a vhledy skrze svou mužskou esenci.

PROGRAM SEMINÁŘE

  • Prezentace - úrovně vztahů
  • Prezentace - polarizování ve vztazích
  • Aktivace světelných kódů skrze akášické čtení
  • Odpojení se od starého paradigma vztahů
  • Nové paradigma božích komplementů v našich životech
  • Zpracování individuálních témat ve skupině

CO SEBOU?

Co s sebou?: Na kurz si přineste hlavně potřeby na psaní, pohodlné oblečení a co nejotevřenější mysl

Orientační harmonogram:

1. den – 9 – 18 (19) hod
2. den – 9 – 18 hod

CENA

4 600 Kč

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 1600,- na účet u Fio banky 2700510000/2010. Doplatek Kč 3000,- se poté bude hradit na místě. Jako variabilní symbol, prosím, uveďte Vaše telefonní číslo.

MAPA

Centrum setkávání, Neplachova 1, 370 01 České Budějovice

605 148 913

www.centrum-setkavani.cz

Počet míst je omezen na 12 osob.

PŘIHLÁŠKA

Načítání...