ZÁKONY NOVÉHO PARADIGMA

Pro mnohé je tato doba velmi náročná v každodennosti, protože se stále otevírají další a další stará zranění, stará rodová prokletí, stará zatížení, která duše ještě vědomě nestačila zpracovat a tzv. proměnit do nového prožívání a tím i nové životní reality. Toto období je O HLOUBCE, vše jde do hloubky těch nejskrytějších zákoutí duše a tím i jemněhmotných těl.  Je tu však i taková skupina bytostí, kteří již plně žijí své NEBE NA ZEMI a umožnují si plně vždy materializovat, co je i součástí VĚDOMÍ NOVÉHO PARADIGMA ŽIVOTA NA ZEMI.

Kdo již uzavřel vědomě veškerou minulost a odpojil se ve svých jemněhmotných tělech od všeho, co již naplnilo záměr, přijímá v sobě tak zvaný NOVÝ SVĚTELNÝ KODEX, který je tu pro všechny, jakmile jsou PLNĚ PŘIPRAVENI. Tento světelný kodex není odměnou, není darem, není požehnáním, JE BOŽSKÝM PRÁVEM KAŽDÉ LIDSKÉ BYTOSTI, která se VĚDOMĚ dokázala vymanit a odpojit se od smluv a realit dávné či nedávné minulosti. Všichni, kdo cítíte, že již máte tzv. uzavřen veškerý karmický cyklus ve všech životních oblastech, plně si umožněte aktivovat tento SVĚTELNÝ KODEX NOVÉHO PARADIGMA VE VAŠEM VĚDOMÍ, VE VAŠICH JEMNĚHMOTNÝCH TĚLECH, VE VAŠÍ REALITĚ TADY A TEĎ.

ZÁKON LEHKOSTI BYTÍ
ZÁKON VYVÁŽENÍ MUŽSKÉHO A ŽENSKÉHO PRINCIPU
ZÁKON BEZPODMÍNEČNOSTI
ZÁKON SVOBODNÉHO BYTÍ
ZÁKON VŠEOBJÍMAJÍCÍ A PLYNULÉ HOJNOSTI
ZÁKON LIDSKÉHO POTENCIÁLU
ZÁKON MATERIALIZACE TADY A TEĎ
ZÁKON BYTOSTNÉHO BLAHOBYTU
ZÁKON DŮVĚRY

Jednotlivé zákony budeme postupně projevovat v takových slovech, aby se ve vašem bytí v lehkosti aktivovaly jako NOVÁ REALITA VAŠÍ KAŽDODENNOSTI. Opět opakujeme, že tento světelný kodex může být  zcela prožíván v každodennosti pouze po pečlivém ukončení všech karmických zatížení, které si duše přinesla ze všech minulých životů do tohoto inkarnačního cyklu. Mluví-li se o slově KARMA, často je tento pojem nesprávně vnímán ve vašem vědomí.  Karma není pouze splácení nějakého dluhu z minulosti, ale i pouhý BLUDNÝ KRUH TAKOVÉ PŘÍČINY,  JEHOŽ NÁSLEDEK NYNÍ ODŽÍVÁTE a v tento život jste si zadali z tohoto bludného kruhu VĚDOMĚ VYSTOUPIT.                      Například: žili jste dosavadně pouze v roli oběti a vaše vibrace oběti stále trvá. Je čas z ní vystoupit pouze VĚDOMĚ.  Žili jste v jistém nedostatku jakékoliv formy, je třeba z tohoto nedostatku vyjít pouze VĚDOMĚ. Žili jste životy bez souznění a souladu v partnerství, je dnes vaše božské právo vystoupit ze starého otisku VĚDOMĚ a umožnit si být vyvážen a vyvážena takovým protějškem, který je frekvencí lásky a soulad je následkem tohoto nového vyvážení.

AŤ JE STÁLE VÍCE PŘIPRAVENÝCH BYTOSTÍ PRO UKOTVENÍ SVĚTELNÉHO KODEXU NOVÉHO PARADIGMA PLANETY DO SVÉ KAŽDODENNOSTI.

VĚDOMÍ A VNITŘNÍ GEOMETRIE ZVANÁ „ NEBE NA ZEMI“  JE TADY PRO VŠECHNY, AVŠAK ZATÍM POUZE PRO VŠECHNY PŘIPRAVENÉ.

_Strážci projektu NEBE NA ZEMI_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů