VZTAHY JINAK

ŽIVOTNÍ CESTY se budou stále u mnohých přesměrovávat tam, kde je jejich pravé místo pod sluncem, na výsluní. Období, v kterém ve svém životě můžete mít mnoho velmi silných a intenzivních setkání nejen s druhým pohlavím, které vám mají přinést poznání, že vše, co jste v minulosti odmítali a odsuzovali, najednou prožíváte skrze nového muže či ženu ve svém každodenním životě a otevíráte své bytí absolutnímu BEZPODMÍNEČNÉMU PŘIJETÍ oné bytosti v tady a teď. Často se můžete ptát, zda onen nový partner či partnerka je již novým životním odrazem vašeho vnitřního mužského principu či vaší vnitřní ženy pro muže. Odpovědí je: záleží opravdu na tom? Potřebujete vědět stoprocentně, že tato bytost je tu tzv. NAPOŘÁD?

Pro vztahy nového paradigma je nejdůležitější s danou bytostí PROŽÍT POTENCIÁL VAŠEHO PROPOJENÍ a při tom vůbec nehledět na budoucnost a jistoty iluzorního hmotného světa. Otevřete se proto na všech úrovních opravdově takovým bytostem, které vám zprostředkují přesně to,  co potřebujete v daném životním období. Možná je to propojení na celý  život, možná je to propojení na pár měsíců, které vás vede dále tam, kde naleznete PLNĚ SAMI SEBE  VE SVÉM ZRCADLE, V PŘIJETÍ SVÉ VELIKOSTI, SVÉ ÚPLNOSTI.

AŤ TO JIŽ KAŽDÝ NAZÝVÁ JAKKOLIV…..SVATÝ GRÁL, DVOJPLAMEN, POSVÁTNÁ DVOJICE, PARTNER DUŠE, jde o VIBRAČNĚ NEJVYŠŠÍ PROPOJENÍ DVOU CELISTVÝCH BYTOSTÍ ZDE NA PLANETĚ ZEMI.

Proto VZTAHY JINAK neznamená špatně, ale jednoduše v přijetí všeho, co kdy celá společnost – kolektivní ne-vědomí kdy odsoudila a přitom se léčí mužský a ženský princip v každém z vás a tím i v kolektivním ne-vědomí.

ZAČÍT ŽÍT VZTAHY JINAK ZNAMENÁ, PŘIJÍMAT DŘÍVE NEPŘIJATELNÉ, ODMÍTNUTÉ, ODSOUZENÉ PRO VŠE, CO BYLO NEZNÁMÉ V OBDOBÍ MUŽSKÉHO DUÁLNÍHO VNÍMÁNÍ SVĚTA.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

MOJE VZTAHY SE LÉČÍ TÍM, ŽE PŘIJÍMÁM VŠECHNY VÝZVY OD DRUHÉHO POHLAVÍ A UMOŽŇUJI SI PROŽÍVAT NOVÁ POZNÁNÍ SKRZE TYTO NOVÉ VÝZVY.

OTEVÍRÁM SE VŠEM PROPOJENÍM S DRUHÝM POHLAVÍM, KTERÉ MNĚ VE-SMÍR A ZE-MĚ ZPROSTŘEDKOVÁVÁ PRO MŮJ RŮST DO CELISTVOSTI VĚDOMÍ.

_Strážci projektu Nebe na Zemi_

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů