VNIŘNÍ ŽENA VE VĚDOMÍ MUŽŮ

Nastává dlouhodobější období, kdy všichni muži se budou potkávat se ženami, jejichž CELISTVÉ VĚDOMÍ BOHYNĚ již plně v nich bylo projeveno, aby skrze ně dokázali v sobě OTEVŘÍT A PŘIJMOUT SVOU VNITŘNÍ ŽENU. Je čas pro muže AKTIVNĚ PROŽÍVAT skrze svou vnitřní ženu a tím se muži přirozeně posunují do NOVÉHO PARADIGMA PLANETY.

Aby se muž otevřel plně takové ženě bohyni, která je pro něj v souladu s jeho nastavením, je důležité, aby v sobě procítil svou vnitřní ženu a přijal ji jako ZÁKLADNÍ PRINCIP STVOŘENÍ neboli ZÁKON POHLAVÍ projevující se v každém lidském vědomí. Jakmile muž přijme tuto božskou pravdu v sobě, přichází do jeho života taková žena, která má za úkol ho plně zasvětit a propojit ho plně se svou vnitřní ženou ve všech jemněhmotných tělech. Zároveň se plně otevírá muž vyššímu Akášickému zdroji, díky němuž může plně PRODUCHOVŇOVAT HMOTU.

Vše, co se dnes vyrábí, buduje a tvoří bez vyšších principů, nemá produchovněnou kvalitu a proto je vše tzv. NA JEDNO POUŽITÍ. Aby se mohlo tvořit NEBE NA ZEMI, je třeba produchovňovat vše, co již pro lidstvo naplnilo svůj záměr a nechat sestoupit skrze OTEVŘENÉ VĚDOMÉ MUŽE NOVÉ VYŠŠÍ ZÁMĚRY S DUCHOVNÍ ESENCÍ PRO PRAKTICKÝ ŽIVOT. Vše nové bude nadále podpořeno vyššími principy jen tehdy, pokud vše bude v souladu s novým paradigmatem planety.

Akášické afirmace:

PLNĚ PŘIJÍMÁM V MÉM ŽIVOTĚ SVOU VNITŘNÍ ŽENU, SKRZE KTEROU SE SPOJUJI S JEMNĚHMOTNÝMI ÚROVNĚMI VĚDOMÍ.

PŘIJÍMÁM V MÉM ŽIVOTĚ TAKOVOU ŽENU, KTERÁ JE ODRAZEM POTENCIÁLU MOJÍ VNITŘNÍ ŽENY A SKRZE KTEROU SI DOVOLUJI OTEVŘÍT SE PLNĚ NOVÉMU PARADIGMA PLANETY.

UMOŽŇUJI SKRZE SEBE PROJEVIT VYŠŠÍ ZÁMĚRY PRO PLANETU ZEMI.

– Strážci projektu Nebe na Zemi –

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů