PŘIJETÍ BOŽÍCH KOMPLEMENTŮ

Dávná tajemství a legendy o  SVATÉM GRÁLU mají různá vysvětlení, různé verze.  Akášický pohled vám nyní odhalí princip SVATÉHO GRÁLU, který byl po tisíciletí hledán lidmi ve vnějším světě. Každá lidská bytost pocházející původně z této galaxie a různých souhvězdí má v sobě 12-ti vláknovou podstatu svého původu.  Zároveň všech těchto 12 vláken znamená propojení s dvanácti božími komplementy v podobě inkarnovaných duší. Jsou to zároveň  bytosti, skrze které jste si přišli navrátit své božství plně do svého nitra a skrze které se aktivuje plně VÁŠ SVATÝ GRÁL. Proto po karmických partnerství přichází tolik božích komplementů do vašeho života během krátké doby.  Je to ve skutečnosti požehnání , skrze které si navracíte plně do vašeho vědomí celkem 12 ženských a mužských fragmentů a propojujete tak v sobě 12 vláken i skrze tyto bytosti. V této inkarnaci se to netýká všech, ale týká se to těch, kteří tuto informaci mají přirozeně ve vědomí a tím i vždy vědí, že každý komplement v jejich životě přináší právě to, co v sobě potřebují  zcelistvit.

Rozhodně se vždy nejedná o partnerství, ani ne o hluboké přátelství. Někdy stačí jen jednorázové setkání s jedinečným komplementem, který pouhou přítomností zaktivuje to, co je již předurčeno.   Vy všichni, co cítíte toto volání a vaše CESTA VNITŘNÍHO GRÁLU je téměř u konce. Otevřete se plně posledním komplementům, i když jste již unavení  z věčného snažení se o harmonický vztah.  Srdce vám i napoví, kolikátým komplementem právě procházíte a co daný komplement má za úkol ve vás právě zcelistvit. Pouze se tedy odevzdejte tomuto procesu a nechte vše pracovat ve vás.

AŤ JE POSELSTVÍ SVATÉHO GRÁLU ZCELA NAPLNĚNO SKRZE PROPOJENÍ SE VŠEMI DVANÁCTI KOMPLEMENTY, KTERÉ JSOU POŽEHNÁNÍM NA VAŠÍ CESTĚ.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

DŮVĚŘUJI VYŠŠÍMU VEDENÍ, KTERÉ MĚ PROPOJUJE S TAKOVÝMI BOŽÍMI KOMPLEMENTY NAPLŇUJÍCÍ MŮJ SVATÝ GRÁL.

DOVOLUJI SI PŘIJMOUT VŠECHNY BOŽÍ KOMPLEMENTY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ MÉHO SVATÉHO GRÁLU.

NAPLŇUJI ZCELA MŮJ SVATÝ GRÁL V MÉM NITRU A TÍM HO MOHU PLNĚ ŽÍT V MÉM ŽIVOTĚ.

          Strážci SVATÉHO GRÁLU –

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archiv