POSVÁTNOST VE VZTAZÍCH

Jediným záměrem toho, co se nyní proměňuje a pročišťuje ve všech vztazích založených na závislostech, je jejich POSVÁTNOST. Aby se jakýkoliv vztah mohl stát POSVÁTNÝM, musí si každý projít velkou proměnou, založenou na okolnostech a situacích, které každému přinášejí uvědomění si své vlastní sebehodnoty, své vlastní sebeúcty a bezpodmínečné přijetí svého vlastního bytí. Jedině tak se může každý navrátit ke svému posvátnému zrcadlu v podobě vztahů založených na přijímání jeden druhého v úctě, lásce a pokoře. Je to cesta, která není přímá, často klikatá. Sem tam zapadnete do bahna či louže, z kterých potřebujete vylézt a pokračovat v budování POSVÁTNOSTI vašich vztahů.

Odpojte se od všech, kteří nerespektují váš záměr POSVÁTNOSTI, protože oni sami mají před sebou ještě dlouhou cestu. A naopak nechte vstoupit do vašeho života ty, kteří vyznávají a jsou v souladu s frekvencí POSVÁTNOSTI jako vy.

Edita Lemiana

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archiv