PLNĚ AKTIVOVANÁ MERKABA ANEB MISTR VIBRACÍ

Během nastávajících měsíců a roků bude ve velkém měřítku vše vzestupovat vibračně v souladu s aktivací planetární MERKABY.

Co to znamená v naší každodennosti?

Vše, co existuje v celém Vesmíru má své světelné tělo, tudíž i každá lidská bytost dojde k poznání, že po sjednocení určitých defragmentovaných aspektů a částí se postupně aktivuje každému světelné tělo. Existuje mnoho desinformací ohledně tohoto tématu a je důležité, aby všichni, kteří se chtějí sladit s Matkou Zemí a jejím světelným tělem byli informováni, co vše aktivace světelného těla vůbec znamená a co přináší každému jedinci. Jakmile se aktivuje světelné tělo do určité pokročilé úrovně, stává se lidská bytost i MISTREM VIBRACÍ.

Mistr vibrací je úroveň vědomí, v kterém se každý stává plně zodpovědný za své éterické, mentální, emoční, a fyzické tělo a je schopen během chvilky proměnit svou realitu dle aktuálního rozpoložení a spočinutí. Mistr vibrací velmi dobře ví, že vše, co se v jeho životě odehrává, je pouze PROJEVEM VŠECH SVÝCH ÚROVNÍ BYTÍ, s kterými dokáže velmi efektivně pracovat za jakýchkoliv okolností v tady a teď.

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů