ODEJÍT ČI ZŮSTAT

Mnoho z vás stále prochází vnitřním bojem či nostalgií ve vztahu, který se již roky neubírá láskyplnou cestou a stále zůstáváte V SEBEZAPŘENÍ A V SEBEKLAMU a hledáte stále důvody, PROČ V MRTVÉM VZTAHU ZŮSTAT. Čekáte na druhého, že tzv. povyroste, pochopí a přijme vaše vnímání a prožívání světa. Čím více lpíte na jeho růstu, na jeho uvědomění, na jeho procitnutí, dostáváte se sami do hluboké sebelítosti, smutku až zármutku, který vede často k absolutnímu potlačení vaší vlastní cesty.

To, co často nedokážete PŘIJMOUT , že každý KARMICKÝ VZTAH JE POUHOU SMLOUVOU NA DOBU URČITOU, v které jste se VZÁJEMNĚ ZAVÁZALI si HRÁT URČITOU ROLI pro vyrovnání, pochopení a přijetí dávných nevědomých příčin z minulých životů. Jakmile se tato smlouva naplní, jakmile se naučíte skrze druhého dohodnutý učební materiál, vztah plně naplnil svůj potenciál a dostáváte se oba do tak zvané ‚MRTVÉ ZÓNY‘. Zde jakýkoliv důvod jako je udržení rodiny za každou cenu, hraní divadla pro děti, materiální a finanční pohodlí až závislost a velmi nejčastější přesvědčení: co by tomu řekli……………, JE ZCELA ZBYTEČNÝ.

Karmická pouta mezi vámi se již naplnila a rozvázat je musíte pouze vědomě v uvědomění, že zůstanete-li v takovém vztahu V ROLI OBĚTI SEBE SAMA, NEMŮŽETE očekávat jakýkoliv nový vztah, který by byl již opravdovým partnerstvím v celistvosti a vyváženosti. Čekáte-li na spasitele či záchranáře, přijde vždy rozhodně v podobě PŘEVOZNÍKA Z KARMICKÉHO VZTAHU do posvátné samoty, kde potřebujete vědomě uchopit a přijmout sami sebe v lásce, v bezpodmínečnosti a ve svobodě, aby mohl do vašeho života vstoupit takový muž či žena, kteří vám mohou plně zrcadlit vaši vnitřní FREKVENCI LÁSKY.

Bojíte se být sami? Bojíte se, že bez druhého nepřežijete v takových podmínkách, na které jste zvyklí? Pak určitě nežijete opravdové vyrovnané partnerství, ale máte druhého proto, aby vyplňoval vaše PRÁZDNÁ A NEPŘIJATÁ MÍSTA V SOBĚ, která se nemohou zaplnit opět další ZÁPLATOU, ale pouze PONOŘENÍM SE DO SVÝCH PRÁZDNÝCH MÍST A PROZÁŘENÍM JICH ZE SVÉHO NITRA.

Jak dlouho ještě dokážete přesvědčovat a klamat sami sebe i druhého?  Kolik času ještě ztratíte tím, že nalháváte sami sobě, že jste oproti jiným vztahům JEŠTĚ V NORMĚ?

Ještě stále nedokážeš vykročit na svou vlastní cestu, cestu vlastní síly, cestu vlastní svobody, cestu vlastní bezpodmínečnosti?  Je to cesta královská a pouze na této cestě lze potkat nového krále či královnu.

Jakmile dokážeš v sobě udělat pevné rozhodnutí ze srdce, že odcházíš, teprve poté tě VESMÍR může podpořit v jakékoliv materializaci všeho, co potřebuješ pro tvou stabilitu a tvou novou cestu. NEROZHODNOST JE VŠAK VIBRACÍ STAGNACE a ZASTAVENÍ SE NA SPIRÁLE RŮSTU. Nemůže se v nerozhodnosti manifestovat žádná nová příležitost a změna pro tvou podporu z bludného karmického kruhu ven.

AŤ VŠECHNY KARMICKÉ VZTAHY DOJDOU K PŘIJETÍ SVÝCH ROLÍ V LÁSCE A DOKÁŽOU SI POŽEHNAT NA SVÉ NOVÉ CESTĚ NOVÉHO PARADIGMA VZTAHŮ!

_Strážci POSVÁTNÉHO PARTNERSTVÍ_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů