NOVÁ SEBEREALIZACE VNITŘNÍHO DÍTĚTE

V posledních měsících ke mně přichází mnoho klientů s tématem NOVÁ SEBEREALIZACE. Mnoho lidí ukončují svá aktuální zaměstnání. Mnoho terapeutů, léčitelů, ale i jiných profesí čelí prázdnotě a nechuti ke každodenním aktivitám.

Proces, v kterém se vyrovnává a přenastavuje mužský a ženský princip, mateřský a otcovský aspekt v našem nitru, nás má dovést ke ZNOVUZROZENÍ NAŠEHO VNITŘNÍHO DÍTĚTE.
Noříme se do mnohem skrytých vrstev a hlubin naší převeliké duše a rozpomínáme se na vše, co nám okolním světem již v dětství bylo ZAPŘENO A ZATRACENO skrze „DOSPĚLÝ SVĚT“. Nová seberealizace nyní u mnohých spočívá v uvědomění si těchto ZTROSKOTANÝCH částí nás samých a VYNOŘENÍ dávných přání a snů, abychom je spatřili jako NOVÉ ZÁMĚRY PRO NOVOU SEBEREALIZACI. Tyto poklady našeho vnitřního dítěte jsou tak dokonale ukryté, že se často potřebuje HLUBOKÁ INTROSPEKCE, aby TYTO NEJZÁŘIVĚJŠÍ POKLADY NAŠICH VNITŘNÍCH DĚTÍ BYLY VYLOVENY Z HLUBOKÉHO ZAPOMNĚNÍ A SEBEZAPŘENÍ.

Dokážete-li si projít tímto procesem a ponořit se plně do těchto nevědomých HLUBIN DĚTSKÉ DUŠE, NOVÝ POSVÁTNÝ OHEŇ se promění do radostné vášně ve vašem srdci. A je to právě tento VÁŠNIVÝ PLAMEN VE VÁS, který přináší IMPULSY PRO NOVÉ VYKROČENÍ DO NOVÉ SEBEREALIZACE.

Není dnes ještě Den dětí, ale PRVNÍ MÁJOVÝ ČAS a právě v něm, ať se ZNOVUZRODÍ PLAMEN VÁŠNĚ PRO VLASTNÍ SEBEREALIZACI „NOVÉHO PARADIGMA“.

S vášní v srdci…….. LEMIANKA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů