MUŽSKÁ HLOUBKA CITU

Muži nyní prožívají velké výzvy jak proměnit své životy. Jsou jim zprostředkovávány vyššími jemněhmotnými úrovněmi setkání a situace, kdy se léčí JEJICH PŮVODNÍ BOŽSKÝ PRINCIP POSVÁTNÉHO MUŽSTVÍ a to je HLOUBKA CITU, která je ve větším měřítku v mužích blokována již z úrovně éteru neboli již v éterickém těle. Mnoho přesvědčení po staletí zakazovalo mužům cítit a prožívat svou vnitřní ženu skrze otevřenost, skrze vědomou zranitelnost, skrze projev  těla, který je pro ně přirozeností.

STARÉ PARADIGMA PLANETY mužům nařizovalo, že musí být MATERIÁLNÍM ZAJIŠTENÍM A MATERIÁLNÍM PILÍŘEM pro ženy, pro rodinu, pro společnost. Toto přesvědčení však mužský princip zcela dostalo do úrovně materiálního otroka, který přestal cítit a prožívat svou HLOUBKU CITU, protože všechna pozornost, veškerá jeho energie myšlenek a emocí, zároveň činů šla do vytváření  a budování materiálních hodnot. S tím přišla soutěživost a odpojení se od své podstaty, svého mužství, tzv. mužský princip začal vytvářet pouze PŘEBYTEK HMOTY bez pochopení a uvědomění si podstaty stvoření. Toto odpojení, přichází pokaždé, kdy je popírána vnitřní žena v mužském vědomí.

Mužská populace si může navrátit svou LÉČIVOU A ZÁZRAČNOU HLOUBKU CITU pouze skrze přijetí své vnitřní ženské podstaty do sjednoceného vědomí a tím se každý muž otevře své HLUBOKÉ PODSTATĚ, kde svým CITEM se dokáže DOTKNOUT ŽENY ZE SVÉ HLOUBKY. Otevřením se své hloubce citu v mužském vědomí započíná obrovské uvědomění, že materiální hojnost, materiální zabezpečení, finanční svoboda a finanční stabilita není následkem jejich snahy, jejich plánování, jejich výkonu, jejich tlaku, ale PŘIROZENÝM ZHMOTNĚNÍM  při SPOLUTVOŘENÍ SE ŽENOU, která dokáže svým PROPOJENÍM S VESMÍREM, S AKÁŠICKÝM ZDROJEM, S MATKOU PŘÍRODOU A SE SVOU STUDNOU MOUDROSTI otevřít NOVÝ ROZMĚR VŠEHO.

Je to právě ženská esence v každém z vás, která generuje vlnové pohyby pro MANIFESTACI PRODUCHOVNĚNÉ HMOTY. K tomu však potřebuje muže, který se jí dokáže dotýkat již z éterické úrovně a zároveň fyzickým kontaktem, něhou a slovním projevem skrze svou hloubku citu. Jen tak mohou naplňovat POSTVÁTNÉ MUŽSTVÍ A ŽENSTVÍ V POSVÁTNÉM PROPOJENÍ.

Ať hloubka citu se otevře ve všech mužských vědomích a započne tak produchovňování hmoty a tím SPOLEČNÁ DÍLA, PROJEKTY  A NOVÉ PROSTORY zvané“ NEBE NA ZEMI“.

_Strážci projektu Nebe na Zemi_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů