MERKABA ANEB ŽIVOT V ŽENSKÉM A MUŽSKÉM PLYNUTÍ

Merkaba je plynutí již obou principů v souladu přijetí a propojení jak i uvnitř vás tak i ve vašem životě. Planetární Merkaba nyní hýbe právě i vnímáním a prožíváním každého z vás. Je to o tom, jak hodně jste sladěni právě s planetou jako časoprostorovým polem, chcete-li i živou bytostí, která nám poskytuje nyní domov a vy jí zprostředkováváte skrze vaše vědomí podporu pro její návrat do nového vesmírného řádu. Nebo-li sladění planety Země s Velkým kosmickým cyklem. Vše co se sebou souvisí, nový kosmický cyklus, nový řád, nově seskupený planetární přechod do jiných frekvencí a zároveň vnímání a prožívání každé živé bytosti zde na planetě, makrokosmos a mikrokosmos. Toto nové seskupení přináší i právě Nové paradigma, nebo-li Nové, chcete-li nové přesvědčení, nové hodnoty, nové role, nové vnímání, nový řád který je nepozemský.

 

Nové paradigma může být popsáno jako přijetí Vesmírných zákonů ve vaší každodennosti a prožívání těchto zákonů na všech úrovních vaší existence. Nejzákladnější zákony nového paradigma jsou Zákon lehkosti bytí, Zákon bezpodmínečnosti, Zákon vyvážení mužského a ženského principu, Zákon všeobjímající hojnosti, Zákon svobodného prostoru a svobodného bytí, Zákon lidského potenciálu.

 

Ve vašem životě se po dokončení propojení ženského a mužského hvězdostěnu do souladu začínají projevovat, nebo-li prostupovat právě tyto zákony.

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů