MATEŘSKÝ ASPEKT SE LÉČÍ…

U mnohých probíhá léčení mateřského aspektu, jak z role dítěte, tak z role matky. Každá lidská bytost v sobě obsahuje tento mateřský aspekt, který však byl po staletí pokřiven, zneuctěn a mnohdy viděn jako OBĚŤ rodiny, společenství či celého národa. Z pohledu AKÁŠICKÉ PROMĚNY dnešního světa je tolik důležité, aby všechny ženy, které jsou POŽEHNÁNY BÝT MATKOU, znovuzrodily v sobě VELIKOST A PRAVOU PODSTATU MATEŘSTVÍ. Jedině tak se začnou rodit a vychovávat nové bytosti V ČISTÉM POTENCIÁLU LIDSTVÍ. ŽENA – MATKA potřebuje v sobě přijmout bezpodmínečnost, která nepramení z roli oběti, ale z OPRAVDOVÉHO PŘIJÍMÁNÍ PŘIROZENOSTI SEBE SAMA, svých dětí a svého partnera.

Je tolik důležité žít v rovnováze ne jenom jako žena a muž, ale i jako matka a otec. Často to jsou však samy ženy – matky, které odpojí své děti od energie otce a svým posuzováním, svým strachem vyživují v sobě i v dětech roli oběti. Nejrozšířenější konflikty, které mají děti učit emoční inteligenci, rozpoznání pravdy a lží, rozpoznání manipulace a svobody, stability či neúspěchu, jsou právě mezi rolí matky a otce.

Často se dnes zpracovává vztah se svou vlastní matkou, ale ve skutečnosti jde o to, si absolutně přenastavit v sobě VNÍMÁNÍ SVÉHO VLASTNÍHO MATEŘSKÉHO ASPEKTU. To, jak fungovaly maminky dříve, již pro dnešní inkarnované děti není uchopitelné, zdravé a zcela narušující PLÁN DUŠE svých vlastních dětí.

PROŽIJTE V SOBĚ PŘIJETÍ NOVÉHO VNÍMÁNÍ SVÉ VNITŘNÍ MATKY, KTERÉ OSVOBOZUJE dávná rodová pouta, dávné rodinné vězení, v kterém se nikdo necítí svobodně ani přijat láskyplnou frekvencí ženy- matky.

Má-li žena-matka v novém paradigma PLNIT SVOU BOŽSKOU ROLI, potřebuje se sama osvobodit z dávných omezení a ŽÍT PLNĚ SVOU VNITŘNÍ SVOBODU a jedině tím může přinášet své rodině SVĚTLO A TEPLO DOMOVA.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

UMOŽŇUJI SI PROŽÍVAT MŮJ MATEŘSKÝ ASPEKT VE SVOBODĚ BYTÍ A RESPEKTOVAT SVÉ POTŘEBY JAKO ŽENA.

PŘINÁŠÍM SAMA SOBĚ VŠE, CO JE SEBENAPLNĚNÍM MÉHO ŽENSTVÍ A TAK NAPLŇUJI SVOU MATEŘKOSU ROLI VE SVOBODĚ A V LÁSCE.

UMOŽŇUJI SI PROŽÍVAT VNITŘNÍ SVOBODU MÉHO MATEŘSKÉHO ASPEKTU A TÍM TUTO SVOBODU DOKÁŽU PROMĚNIT DO SVĚTLA A TEPLA NAŠEHO POSVÁTNÉHO DOMOVA.

_Strážci Akášické proměny_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů