MATERIÁLNÍ ROVNOVÁHA MEZI MUŽEM A ŽENOU

V toto nové období, kde pozorujete ve společnosti velkou nerovnováhu mezi dáváním a braním, se z pohledu zákona pohlaví připravuje VYROVNÁNÍ A VYVÁŽENÍ toho, co se dosud udržuje ve starém paradigma nerovnováhy mezi mužským a ženským principem.

Je zde mnoho žen, které pochopily podstatu být opravdovou ženou-královnou a odemkly v sobě všechny klíče k jejich nové realitě. Tyto ženy často čelily zneužívání ze strany mužů nejen emoční, ale především materiální zneužití, při kterém nastala velká nerovnováha v mužské zodpovědnosti být BEZPEČÍM A POSKYTOVATELEM HMOTY pro ženu a rodinu. Často to byly právě ženy, které dokázaly udržet stabilní prostředí celé rodiny, když muž popíral svůj božský princip v sobě a hledal ho často v jednorázovém uspokojení ve vnějším světě, kde většina stále bloudí ve stejném bludném kruhu.

Budou stále častěji propojovány ženy-královny s muži-králi, kde jejich společný potenciál může vytvořit PROJEKTY NOVÉHO PARADIGMA – PROJEKTY „NEBE NA ZEMI“. Jedině tak se může na této planetě zvané ZE-MĚ ukotvit nové paradigma ve velkém měřítku.

Žena, která v sobě nosí plně aktivovaný archetyp KRÁLOVNY je hodna muže, který žije i od narození život KRÁLE, protože žena KRÁLOVNA svým propojením s akášickým zdrojem bude vždy CO NEJMOUDŘEJI rozhodovat o VŠEOBJÍMAJÍCÍ HOJNOSTI celého projektu NEBE NA ZEMI.

ŽENY – KRÁLOVNY, OTEVŘETE SVOU VŠEOBJÍMAJÍCÍ NÁRUČ VŠEOBJÍMAJÍCÍ HOJNOSTI, PROTOŽE K VÁM MÍŘÍ VŠE, ČEHO JSTE HODNY A CO JEDINĚ VY DOKÁŽETE PROMĚNIT VE VŠEOBJÍMAJÍCÍ HOJNOST PRO VŠECHNY.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

DOVOLUJI SI PŘIJMOUT VŠEOBJÍMAJÍCÍ HOJNOST V MÉM ŽIVOTĚ A TAK NAPLNIT ROLI KRÁLOVNY V PROJEKTU NEBE NA ZEMI.

          Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů