DÁVNÁ LEMURIE VOLÁ ANEB AKTIVACE LEMURSKÝCH KÓDŮ

Je důležité v tomto období se propojovat vždy se svým duchovním neboli kosmickým původem své jedinečné esence. Co to vůbec znamená ve vaší každodennosti?  Každý z vás v sobě nosí důležité kódy své kmenové rodiny duše a v toto období se tyto kódy začínají postupně velmi AKTIVOVAT ve vědomí všech PŘIPRAVENÝCH. Jedná se o OTEVŘENÍ POTENCIÁLU LIDSKÉHO VĚDOMÍ do původního, v kterém jste kdy spatřili SVĚTLO SVĚTA. Vaše životy již nikdy nebudou  stejné po aktivování těchto kódů. Již budete v plném vědomí své dávné moudrosti, která kdysi dávno byla ponořena na dno oceánu.

Tyto nastávající měsíce se z hlubin vašeho vnitřního oceánu začnou otevírat informační kódy, které jsou pro vás ROZPOMENUTÍM SE na DÁVNOU LEMURII….DOMOV POSVÁTNOSTI, DOMOV  FREKVENCE LÁSKY, DOMOV NEJVYŠŠÍHO POTENCIÁLU, který kdy planeta ZE-MĚ dosud prožila. Tyto dávné kódy začnou být plně aktivovány  v jádru MATKY ZE-MĚ ve velkém měřítku.

Umožněte lemurské moudrosti být vám vedením ve vaší každodennosti a jedině tak prostoupí vás VĚDĚNÍ ŽENSKÉHO PLYNUTÍ a zahrne vás vesmírnou všeobjímající hojností jako projev ženského principu zákona pohlaví.  PLYNOUT znamená BÝT PERMANENTNĚ V TADY A TEĎ. Jedině v tady a teď dokážete být v souladu se svými myšlenkami, pocity a novými ZÁMĚRY SRDCE. Prožijte si TADY A TEĎ a to vám otevře novou dimenzi AKÁŠICKÉHO POLE, v kterém může být materializováno vše, co SI UMOŽNÍTE ZE SRDCE.

UMOŽNĚTE SI BÝT V LEMURSKÉM VĚDOMÍ JIŽ TRVALE A TAK SE PŘIPRAVIT NA VIBRAČNÍ ZMĚNY PLANETY.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

AKTIVUJI V SOBĚ VŠECHNY KÓDY LEMURSKÉHO VĚDOMÍ A TAK SE PŘIPRAVUJI NA VIBRAČNÍ ZMĚNY PLANETY.

          AKÁŠICKÝ ZDROJ –

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů