ČAS ROVNOVÁHY SVĚTLA A TMY V NÁS

Jste vedeni si pro sebe uvědomit, kde ve vaší minulosti byla proti vám použita vědomá manipulace se záměrem vás zastavit a přesměrovat z vaší vlastní cesty a tím byl narušen i váš boží plán a vesmírný řád.  Je důležité, abyste nyní požádali o VYŠŠÍ BOŽÍ SOUD tam, kde byl záměrně narušen váš vesmírný zákon příčiny a následku skrze tzv. ČERNOU MAGII NEBOLI MANIPULACI S ELEMENTY a použití sil, které NEJSOU V SOULADU S VESMÍRNÝM ŘÁDEM.

Je důležité, abyste vše toto nesoudili vy sami, ale abyste vždy odevzdávali  toto porušení VESMÍRNÉHO ŘÁDU mnohem vyšším úrovním ZDROJE a tím nechali vstoupit do vašeho života SÍLY SVĚTLA, které jsou tu pro vás pro nastolení ROVNOVÁHY MEZI SVĚTLEM A TMOU jak uvnitř, tak vně. Často totiž držíte tuto energii v sobě nevědomě a to vám nemůže přinést žádný nový konstruktivní odraz, jen ten co tato vibrace narušení způsobila.

Je důležité, abyste pro sebe požádali o nastolení rovnováhy, kde pociťujete, že vnější vlivy tzv. MATRIXU pracují se záměrem vás zastavit v BUDOVÁNÍ  NOVÉ ZE-MĚ. Dejte proto jasný pokyn STRÁŽCŮM VESMÍRNÉHO ŘÁDU, aby se vše proměnilo do rovnováhy mezi SVĚTLEM A TMOU po celé časoprostorové ose do momentu tady a teď.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

VESMÍRNÝ ŘÁD SE PROJEVUJE V MÉM ŽIVOTĚ VŽDY A JE MNOU PŘIJÍMÁN NA VŠECH ÚROVNÍCH MÉHO BYTÍ.

ODEVZDÁVÁM STRÁŽCŮM VESMÍRNÉHO ŘÁDU JAKÉKOLIV NARUŠENÍ MÉHO BOŽÍHO PLÁNU VNĚJŠÍMI VLIVY DRUHÝCH A NASTOLUJI TÍM ROVNOVÁHU DLE PŘÍČINY A NÁSLEDKU PRO VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ.

JÁ JSEM VĚDOMÍ VESMÍRNÉHO ŘÁDU A DOVOLUJI SI VŽDY NASTOLIT ROVNOVÁHU

          STRÁŽCI VESMÍRNÉHO ŘÁDU –

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archiv