ČAS JAKO ILUZE MYSLI

 

Kolik přesvědčení v mysli každého existuje na téma časoprostor zvaný ČAS. Kolik utrpení, nedorozumění, tlaku a destruktivity přineslo v životě každému vnímání a prožívání času jako omezení, v kterém nejde prožívat plně svou PLNOU PŘÍTOMNOST V TADY A TEĎ.

Je čas neztrácet čas tím, že se časem necháte omezovat ve vnímání, prožívání a tvoření v tady a teď. Veškeré OMEZOVÁNÍ ČASOVÝM ROZMEZÍM JE JIŽ REALITA STARÉHO PARADIGMA. ČAS je třeba nově vnímat jako vědomí, skrze které si plně uvědomujete příčinu a následek, tedy minulost a budoucnost a tím můžete v tady a teď čas zcela pro sebe zastavit. Pro vaše utváření si své nové reality v novém paradigma je třeba čas vnímat pouze pro ukotvení důležitých událostí v posvátných číslech. Otisky zanechané v určitých datech přinášejí důležité kódy, které z hlediska časoprostorové osy mohou být mocnější než jiné dny.

Mysl v běžném životě je naučena se omezovat zcela a tlačit na sebe dle časových parametrů. V novém paradigmatu si umožněte odpojit se od tlaku časových rozmezí a umožníte si tak otevřít nový rozměr hojnosti ve všech podobách ve vašem životě.

Iluzorní vnímání času je u konce. Vnímání přítomnosti v tady a teď zcela prostupuje staré paradigma a může velmi rychle přinést nová řešení do jakékoliv životní situace a okolnosti, kde z pohledu časoprostorových omezení by jakákoliv změna nebyla možná.

Přijměte ve svém životě nové vnímání času a otevřete se tak novému rozměru hojnosti všeho, co vám VE-SMÍR A ZE-MĚ nabízí v tento JEDINEČNÝ MOMENT, kde se setkávají POLARITNÍ ASPEKTY EXISTENCE a jejich záměrem je sjednotit je do DOKONALÉ EXISTENČNÍ SOUHRY.

Akášické afirmace:

UMOŽNUJI SI ODPOJIT SE OD VŠECH ČASOVÝCH OMEZENÍ, KTERÉ JSEM PŘIJAL(A) JAKO STAV MOJÍ MYSLI A OTEVÍRÁM SE TAK NOVÝM MOŽNOSTEM ČASOPROSTORU TADY A TEĎ.

NOVÝ ROZMĚR MÉHO ŽIVOTA ZNAMENÁ NOVÉ VNÍMÁNÍ ČASU A PROSTORU VE VŠEM, CO VYŽIVUJI V TADY A TEĎ.

_Strážci projektu Nebe na Zemi_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů