BÝT MILOVNÍKEM ŽIVOTA

Den za dnem se v mnoha bytostech mění vnímání a prožívání každého nádechu a výdechu, každého momentu v jejich životech. Všichni, co cítí toto spojení se vším ŽIVÝM, co existuje v tomto prostoru zvaném ZE-MĚ, proměňují postupně své životy. JE ČAS SI VĚDOMĚ DOVOLIT OPUSTIT VŠE, CO JIŽ NESLOUŽÍ LÁSCE K SOBĚ SAMÝM, NAŠEMU RŮSTU A S ČÍM JIŽ NAŠE NITRO TZV. NEREZONUJE.

Je to volání všech nových impulsů tzv. NOVÉHO PARADIGMA planety ZE-MĚ. Vše, co dosud nemohlo být naplněno, nemohlo být zrealizováno, jednoduše nemohlo být…….,se najednou ve vašem životě může otevřít během krátkého časového úseku a to hlavně díky tomu, že si to v pravém momentu DOVOLÍTE. V daném momentu půjdete do své VNITŘNÍ SVOBODY a přestanete bojovat s vnějšími okolnostmi a pouze se odevzdáte do proudu událostí, které vás postupně přesměrují tam, kde právě máte být na vibracích MILOVNÍKA ŽIVOTA.

Stále více bytostí jsou inspirováni cestou těch ODVÁŽNÝCH A PŘIPRAVENÝCH v naplnění svých vlastních snů, ale málokdo je ochoten propustit všechny iluzorní jistoty jen proto, že nedůvěřuje v ŽIVOT, nedůvěřuje v LÁSKU ŽIVOTA, nedůvěřuje v ŽIVOTNÍ LÁSKU SVÉHO BYTÍ.

Všechna vnitřní nastavení ve skutečnosti se sebou souvisí. Proto, abyste mohli být MILOVNÍKY ŽIVOTA a celou duší i tělem MILOVAT SAMI SEBE a VLASTNÍ ŽIVOT, je třeba SI DOVOLIT PŘIJÍMAT V SOBĚ PROUD ŽIVOTNÍ LÁSKY, jejíž bezmezná hloubka dá vašemu životu zcela jiný rozměr a smysl.

BÝT MILOVNÍKEM ŽIVOTA znamená PŘIJÍMAT V HLOUBCE VŠE, CO K VÁM FREKVENCE LÁSKY PRÁVĚ V DANÝ MOMENT POSÍLÁ A BÝT VE VĚDOMÉ ZRANITELNOSTI………VŠE PROŽÍT VŠEMI SVÝMI SMYSLI.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

DOVOLUJI SI PŘIJMOUT A NÁSLEDNĚ PROŽÍT VŠE, CO KE MNĚ PŘIROZENĚ PŘICHÁZÍ.

DOVOLUJI SI BÝT MILOVNÍKEM ŽIVOTA V BEZMEZNÉ HLOUBCE, KTERÁ PROSTUPUJE CELÉ MOJE BYTÍ.

DOVOLUJI SE NECHAT PROSTOUPIT FREKVENCÍ ŽIVOTNÍ LÁSKY, PROTOŽE TA MĚ OTEVÍRÁ NOVÉMU PARTNERSTVÍ ŽIVOTA VE SVÉ JEDINEČNÉ HLOUBCE.

Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archiv