BRÁNA DO TVÝCH VLASTNÍCH ZRCADEL

Otevírá se mnohem intezivněji pohled do vlastních zrcadel, do zrcadel tvé vlastní pravdy, do zrcadel k  pravdě sám(sama) se sebou. Vše se neustále v životě proměňuje a otevírá se časoprostor, v kterém se MNOHEM INTEZIVNĚJI máš podívat do hloubky tvých vnitřních darů, do hloubky tvého vnitřního bohatství. Často se tam ukrývá ještě neobjevený, skrytý poklad, který má spatřit SVĚTLO SVĚTA.

Každý si projde labyrintem svých vlastních zrcadel během následujících týdnů, aby dokázal v sobě přijmout SÁM SEBE v čisté ryzí pravdě bez jakýchkoliv iluzí a projekcí vlivů vnějšího světa, které nejsou součástí tvé vnitřní esence.

Setkáš se pouze vždy s tím, co jsi ty SÁM (SAMA), a ještě jsi v sobě nepřijal, odmítnul, potlačil, odsoudil. Všichni budou čelit pouze sami sobě.

MILUJEŠ-LI SÁM (SAMA) SEBE, POTKÁŠ I TUTO ZÁŘÍCÍ LÁSKU V TVÉM ZRCADLE.

MILUJEŠ-LI  SE BEZ PODMÍNEK, POTKÁŠ TUTO BEZPODMÍNEČNOST V TVÉM ZRCADLE.

DÁVÁŠ-LI SVOBODU HLAVNĚ SÁM (SAMA) SOBĚ, POTKÁŠ TUTO SVOBODU V TVÉM ZRCADLE.

DOVOLÍŠ SI ŽÍT V HOJNOSTI SÁM SE SEBOU, POTKÁŠ TUTO HOJNOST V TVÉM ZRCADLE.

BRÁNA DO TVÝCH VLASTNÍCH ZRCADEL JE PLNĚ OTEVŘENA…………………………………..

 

 

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů