BOLEST Z NENAPLNĚNÍ

Po mnoho životů jste udržovali vztahy, které nikdy nebyly naplněny i přesto, že tam existovala hluboká láska, úcta a přijetí jeden druhého v jeho přirozenosti.  Můžete stále v sobě mít potlačenou tuto bolest a smutek z nenaplněné lásky, z nenaplněných snů, z nenaplněného očekávání, které ve vás stále udržuje resistenci a vibraci, přes kterou se nemůže přenést žádné nové zhmotnění.

Je tolik důležité nyní pozorovat, jaká hustota emocí skrze vás postupně prochází a vyplavuje se po celé časoprostorové ose do vašeho vědomí. Zjistíte, že tato hluboká očista všech úrovní vašeho bytí vás pouze vede k naplnění všech vašich nových záměrů, které jsou vysílány ze srdce.

To, abyste mohli žít plně své NEBE NA ZEMI, je třeba odevzdat veškerou bolest z jakéhokoliv  nenaplnění a udělat místo pro vibrační informaci ŽIVOTA V SEBENAPLNĚNÍ.

Doprovázíme vás na cestě do nejhlubších tajů alchymistických procesů, které se kdy děly na planetě Zemi.

AŤ VIBRAČNÍ PROMĚNA PŘINESE VŠEM PŘIPRAVENÝM VŽDY AKTUÁLNÍ NÁSLEDKY, KTERÉ JSOU VĚDOMÝM TVOŘENÍM „NEBE NA ZEMI“.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

DOVOLUJI SI PŘIJÍMAT VŽDY VŠE, CO JE MÝM SEBENAPLNĚNÍM A TÍM VŽDY DOSTÁVÁM V TADY A TEĎ VŠE PRO MOJI SPOKOJENOST A BLAHO-BYT DUŠE A TĚLA.

          Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“ –

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archiv