AKTIVACE PŘESUNU DO MÍSTA, KTERÉ JE ODRAZEM CELISTVOSTI TVÉHO BYTÍ

Mnoho bytostí se již necítí v souladu s místem, kde žijí, bydlí a kde vyrovnávali  svá karmická zatížení a karmické dluhy. Tato místa se mohou označit jako karmická místa narození. Mnoho z vás uzavřelo a nebo dokončuje vyrovnávání ve svém karmickém cyklu a to je zároveň otevření nového cyklu, kde máte svobodnou volbu se přemístit do míst, které jsou odrazem celistvosti vašeho bytí.  

To, že jste upevnili svůj vnitřní grál a došlo k propojení vaší vnitřní posvátné dvojice, vám přináší i volbu být tam, KDE MÁTE MNOHEM VÍCE MOŽNOSTÍ ŽÍT V SOULADU S VAŠÍ PŘIROZENOSTÍ A V SOULADU S VELIKOSTÍ VAŠEHO BYTOSTNÉHO JÁ. Každé místo na Zemi má své specifické vlastnosti, které právě mohou být prioritou na vaší nové cestě.  Jde i o soulad mezi vnitřní ženou a vnitřním mužem, kteří se takto otevírají novým možnostem pro život v harmonickém souznění a tedy i VIBRACE NOVÉHO MÍSTA PRO ŽIVOT je toho součástí. Pokud cítíte právě toto volání, stačí si dát záměr, kde vnitřní posvátná dvojice je tzv. ZA JEDNO v tom, kde chcete prožívat, tvořit a sdílet svůj potenciál s ostatními.

Máte veškerou podporu se přesunout do míst, které je pro vás ideálním místem pro vaši přirozenost a pro vaši celistvost tvořivého potenciálu. Týká se to mnoha bytostí, které po dlouhou dobu nemohly najít svůj domov a měnily často své působiště.  Byl to pouze proces, při kterém každé místo, kam se přestěhovali, bylo součástí jejich karmické očisty. Nyní je čas navrátit si své božské právo a zároveň svobodnou volbu najít ideální místo, odkud můžete dále přinášet světu vše z vašeho potenciálu.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

NAVRACÍM SI ZPĚT PRÁVO NA SVŮJ VLASTNÍ DOMOV V MÍSTĚ, KTERÉ JE ODRAZEM CELISTVOSTI MÉHO BYTÍ.

DOVOLUJI SI PŘESUNOUT SE  DO MÍSTA, KTERÉ JE ODRAZEM CELISTVOSTI A POTENCIÁLU MOJÍ TVOŘIVOSTI.

UKOTVUJI SE V MÍSTĚ, KTERÉ JE PRO MĚ „NEBEM NA ZEMI“

          Strážci projektu NEBE NA ZEMI –

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archiv