MAYSKÁ SPIRÁLA 

DÁVNÉ MAYSKÉ TRADICE
MAYSKÝ POSVÁTNÝ RITUÁL OHNĚ QUICHÉ
MAYSKÁ CEREMONIE KAKAA


3.8 - 4.8. 2019

OÁZA HALENKOVICE

Vede: 
Ajq’iij Nan SHUNI GIRON
 
…..

Tlumočí:
Lemiana Santiago
…..

O Shuni Giron

Nan Shumantla Fenix “Shuni Giron” je mezinárodně uznávaná mayská Ajq’iij - Denní udržovatelka a duchovní průvodkyně. Je léčitelkou a učitelkou pracující s posvátnými a léčivými rostlinami.

Vystudovala přírodní léčitelství, iridologii a holistické alternativní terapie. Je také duchovní strážkyní ústně předávané tradice Popol Vuh - posvátné knihy Mayů, která je v současnosti přechovávána v New Library v Chicago.

Nan Shuni provázela nesčetné množství mayských ohňových a rostlinných ceremonií po celém světě. Je zapálená do učení prastaré mayské moudrosti a vědy mayského kalendáře. Vystupuje jako znalkyně mayského kalendáře, středoamerické kosmologie a posvátného používání rostlin, jak ho znali Mayové a Aztékové, na Easter University v Chicagu, na Native American Ojibwa community College (Vysoké škole komunity původních obyvatel kmene Ojibwa) ve Wisconsinu, na mnoha festivalech po celém světě i v mnohých televizních pořadech.

Nan Shuni Giron založila neziskovou organizaci Kame, která se zaměřuje na transformaci lidského ducha skrze alternativní terapie, aktivní vědomí, ekologickou uvědomělost a umělecké projevy. Nan Shumantla Fenix neustále dál studuje a zkoumá posvátné rostliny a provází mayskými posvátnými ceremoniemi po celém světě.

PRŮVODCI

Ajq’iij Nan Shuni Giron
Ajq’iij Nan Shuni Giron

Mayská udržovatelka a duchovní průvodkyně

Lemiana Santiago
Lemiana Santiago

Tlumočí

 

 

Posvátný prostor pro ceremonii

PROGRAM

Sobota 3.8. začínáme v 10:30 h

 • Prezentace
 • Mayská kosmologie,
  3 hlavní mayské kalendáře
  Posvátný kalendář Tzolkin
  Posvátná kniha Mayů “The Popol Vuh”
 • Od 18 h Příprava na celonoční ceremonii
  Od 19 h Posvátný mayský oheň
  Pokračuje se v mayské ceremonii kakaa

 

CO SEBOU? 

Spací pytel 
Osobní dary na posvátný obřad ohně, osobní předměty, které chcete posvátným ohněm očistit a požehnat

 

CENA

4 800  Kč  

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 800,- na formuláři níže. Doplatek 4000 Kč se bude hradit na místě.

PO ODESLÁNÍ PLATBY JE ZÁLOHA NEVRATNÁ

MAPA

HALENKOVICE

PŘIHLÁŠKA