POUTĚ

TAJEMSTVÍ MAYSKÉHO SRDCE

Putování po silových místech mexického Yucatánu


VE SPOLUPRÁCI S CK MEXIKO ČESKY

14.11. - 28.11. 2018 (14 nocí)

MEXIKO, YUCATÁN

Jedinečné putování po mexickém Yucatánu, kde se propojí moudrost ancestrálních tradic    

        se čtením jazyka Světla silových míst a často budou odhalena tajemství,

která maximálně podpoří váš spirituální a energetický potenciál. 

 

Tato netradiční dovolená je kombinací turistiky, zasvěcení do mystické esence Mexika a především vnitřním přenastavením vnímání a prožívání každodenního života. Je to cesta, která vás maximálně podpoří v jakýchkoliv životních změnách, kterými právě procházíte.

Je zaměřena na všechny, kteří chtějí pro sebe vědomě aktivovat léčebné a podpůrné aspekty vybraných vortexů mayských pyramid a jiných silových míst mexického Yucatánu. 

Jedinečná geometrie silových míst

CHANNELOVANÁ TRASA, KDE KAŽDÉ SILOVÉ MÍSTO VIBRUJE SVOU JEDINEČNOU ESENCÍ A TVOŘÍ
DOKONALOU GEOMETRII.

 

PROGRAM

CO NAVŠTÍVÍME?

Tulum – Ek Balam  - Bacalar - Calakmul –  Palenque – vodopád Misol-Há - vodopády Agua Azul - Edzná - Uxmal - Chichen Itzá - Cenote Yokdzonot - El Meco - Isla Mujeres

PROGRAM CESTY:

1.den
Odlet z Prahy, přílet do turistického střediska Cancún a transfer do Haciendy Cancún, kde společně povečeříte.

2.den
Návštěva nejdůležitějšího mayského města TULUM, dříve mayské město Zama (v mayštině Svítání), kde vždy mayové vítali první paprsek Slunce na území Mayab. Krátké spočinutí na tulumské pláži Karibského moře. Společná meditace pro sjednocení skupiny, čtení ze silového místa a proces setby. Večerní Temazcal (potní chýše) pod vedením úžasné Livier Cihuacuauhtli.

3. den
Návštěva silového místa Ek Balam, především ženské energie, zasvěcené černému jaguárovi. Pyšní se stavbou s názvem Acropolis zakončená jaguáří tlamou. Klíčová slova JAGUÁR a SACBÉ pro práci se silovým místem. Večerní ceremonie mayského ohně Quiché vedená mayskou kněžkou Mary Cobá. Propojení se s živlem ohně a vaší božskou jiskrou. 

4. den
Odjezd k laguně "sedmi barev" a zastávka v biosférické rezervaci s panenskou přírodou. Den, kdy můžete přijmout osobní poselství ze svého energetického pole od Edity Lemiany. Večer se zakončí ubytováním u laguny Bacalar ve stejnojmenném městečku.

5. den
Laguna „sedmi barev“ Bacalar nás přímo vyzývá pro hluboké spojení  s živlem vody na všech rovinách. Ceremonie a léčení s živlem vody. Během dne možnost plavby jako fakultativní služba napříč lagunou a koupání v kanálu Pirátů se sirným bahnem.

6. den
Návštěva mayského města tzv. ,,Říše Hada", uprostřed stejnojmenné biosférické rezervace Calakmul. Tajemné místo Calakmul, kterému se také říká SRDCE území Mayab, přímo vyzývá pro práci s ženským a mužským principem ve spojení s pyramidou Slunce a Měsíce. Po návštěvě Calakmulu přejezd do Palenque.

7. den
Návštěva jednoho z nejnavštěvovanějších zón Palenque, kde bude možnost prožít ceremonii s křišťálovou lebkou vedena lacandonskými strážci z Palenque. Poté se setkáme s hlubinami vodopádu Misol-Ha, kde se můžete po dlouhém dni příjemně osvěžit. 

8. den
Celodenní výlet z Palenque k nejznámějšímu vodnímu bohatství Mexika vodopádům Agua Azul. Je to soustava různě vysokých a širokých kaskád na tyrkysově zbarvené řece. Mimo procházek podél vodopádů se zde můžete i vykoupat v příjemně chladných tůních.

9. den
Odjezd z Palenque do jednoho z nejzajímavějších mayských měst co se týče technologického pokroku, který zde byl vyvinut ve státě Campeche, ve stejnojmenném údolí Edzná.  Edzná v yucatétské mayštině může znamenat ,,Domov Itzaů" či  ,,Domov ozvěn" vzhledem k akustickému fenoménu, který vzniká mezi několika hlavními centrálními budovami.

10. den
Cestou na nejimpozantnější pyramidu Mága v jedinečné zóně Uxmal se zastavíme na kouzelné pláži Playa Tortugas. Uxmal je velmi podpůrným silovým místem hlavně pro ženy. Večer již strávíme v nejčistším městě Mexika, v Meridě.

11. den
Celodenní návštěva tzv. ,,Bílého města,, Méridy. Takto se mu říká díky značnému množství vápence a bílých, nebo světlých domů. Krásné historické koloniální domy z XVI století hovoří o velké prosperitě tohoto města.      V Méridě má každý návštěvník pocit, jako by se nacházel v dávné minulosti. Dominantou a turisty nejvyhledávanější památkou města je nejstarší katedrála na americkém kontinentu Catedral de San Idelfonso.  Mérida je zároveň považována za jedno z nejavantgardnějších měst Latinské Ameriky a má velmi kvalitní služby.

12. den
Návštěva nejpopulárnějšího údajně tehdejšího obřadního centra Chichen Itzá, zřetelně ovlivněná toltéckou kulturou a zasvěcené převážně mayské mystice Kukulkána. Poté možnost plavání v blízkém přírodním cenote Yokdzonot. Návrat do Cancúnu a nocleh v Hacienda Cancún.
 

13. den
Dopolední návštěva mystické zóny El Meco a velmi doporučen fakultativní výlet na božskou pláž ostrova Isla Mujeres. Dny stvořené pro relax na pláži a individuální program.

14. den
Relax na pláži a individuální program dle domluvy. Pláž Puerto Morelos  a možnost druhého večerního Temazcalu (Potní chýše).

15. den
Transfer na letiště Cancún a odlet do Prahy či CZ/SK

CENOVÝ ROZPIS

CENA POBYTU - 1990 USD

TATO CENA ZAHRNUJE:

 • 14 nocí v hotelech 3*  se SNÍDANÍ, většinou typu holistického
 • 1x večeři po příletu v Hacienda Cancún
 • Vstupy do archeologických zón
 • TEMAZCAL veden Livier Cihuacuauhtli
 • Ceremonie mayského ohně QUICHÉ vedena mayskou kněžkou Mary Cobá
 • Ceremonie kakaa s mayskou kněžkou Mary Cobá
 • Ceremonie s křišťálovou lebkou vedena lacandonskými strážci z Palenque
 • INICIAČNÍ A AKTIVAČNÍ PROGRAM SILOVÝCH MÍST VEDENÝ  LEMIANOU A ZABLONEM
 • PROGRAM PRO KAŽDODENNÍ ROVNOVÁHU TĚLA POD VEDENÍM ANTONÍNA VALENTY
 • 2x reflexní masáž chodidel a 2x regenerační masáž během pobytu
 • Transfery a dopravu po celou dobu pobytu dle programu od příletu do Cancúnu
 • Služby česky hovořícího turistického průvodce, služby technického průvodce


CENA NEZARHNUJE:

 • Letenku (nejspíše zakoupena individuálně či skupinově)
 • Cestovní pojištění
 • Ostatní stravu (oběd a večeři – ceny se pohybují mezi USD 4 – 15 za 1 porci mexického pokrmu dle pestrosti)
 • Fakultativní výlety a služby – projížďka po laguně sedmi barev Bacalar a koupání v kanálu pirátů
 • Fakultativní výlet na Isla Mujeres za 49 USD/1 os.
 • Další ceremonie a rituály na poptávku, např. druhý Temazcal před odletem
 • Dobrovolné příspěvky pro průvodce a řidiče


Pro rezervaci vašeho místa na tomto programu musíte vyplnit závaznou přihlášku – objednávku služeb a souhlasit s všeobecnými podmínkami (mohu poslat emailem či poštou), zaslat ji zpět na adresu agentury Journeys Santiago – Edita Santiago Arteaga a učinit platbu 50 % částky hlavního programu …..USD 995 (50 % z USD 1990) na účet agentury Journeys Santiago – Edita Santiago Arteaga vedený v USD.

Rezervace je možné provést do 14.10. 2018 pro zajištění ubytování. Jelikož je o listopadový termín velký zájem a počet míst omezen, mohu opravdu rezervovat místo pouze na základě provedení platby na účet uvedený na závazné přihlášce. Moc děkuji za vaši spolupráci při realizaci této tvorby a věřte, že je s láskou vše tvořeno jen pro VÁS!!!

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT S JAKÝMIKOLIV POCHYBAMI A OTÁZKAMI

POČET MÍST OMEZEN VŽDY NA 14 OSOB!!!

PRŮVODCE NA VAŠÍ CESTĚ

Edita Santiago
Edita Santiago
průvodkyně

Iniciátorka projektu Posvátný most / Průvodkyně jazykem Světla / Transpersonální terapeutka / Channelerka silových míst

Mary Cobá
Mary Cobá
Mayská kněžka

Ancestrální praktiky Mayů Iniciátorka ceremoniálního centra Cobá

Zablon Erguth
Zablon Erguth
průvodce po silových místech

Terapeut Sanación Integral de Ser

Antonín Valenta
Antonín Valenta

Masérské a regenerační služby Péče o tělo

MEXIKO - leden 2016

MEXIKO - leden 2017

MEXIKO - duben 2017

MEXIKO - listopad 2017

MEXIKO - ubytování

PŘIHLÁŠKA