PLYNUTÍ

PO MAYSKÉ SPIRÁLE

po silových místech mexického Yucatánu


9.1. - 23.1. 2019 (14 nocí)

MEXIKO, YUCATÁN

Jedinečné plynutí po nové spirálovité geometrii, v které se otevírají dary lidského vědomí a dochází k propojení a k projevení mužského a ženského principu skrze geometrii spirály.  

 

Tato netradiční dovolená je kombinací turistiky, zasvěcení do mystické esence Mexika a především vnitřním přenastavením vnímání a prožívání každodenního života. Je to cesta, která vás maximálně podpoří v jakýchkoliv životních změnách, kterými právě procházíte.

Je pro všechny, kteří cítí volání silového pole dávného mayského tajemství. Propojení mužského a ženského principu při plynutí po silových místech mexického Yucatánu pod vedením Lemiany Santiago.

Jedinečná geometrie silových míst

CHANNELOVANÁ TRASA, KDE KAŽDÉ SILOVÉ MÍSTO VIBRUJE SVOU JEDINEČNOU ESENCÍ A TVOŘÍ
DOKONALOU GEOMETRII.

 

PROGRAM

AKTUÁLNÍ TRASA: 

Santa Elena - Uxmal - Chichen Itzá - Ek Balam - Tulum - Bacalar - Kohunlich - Calakmul – Palenque – vodopády Agua Azul - Edzná - Campeche - Mérida - Cenotes - Isla Mujeres

PROGRAM CESTY:

1.den
Odlet z Prahy, přílet do turistického střediska Cancún a transfer do eco-hotelu v Santa Elena.

Santa Elena - místo, které bylo raději vypáleno, než aby zůstalo ve španělských rukou. Nachází se na náhorní plošině, jakémsi trojúhelníku jehož střed je počátek MAYSKÉ SPIRÁLY. Místo, kde lze procítit silně mayské srdce.

2.den
Návštěva jedinečné zóny Uxmal s nejimpozantnější pyramidou Mága. Místo, ve kterém mužská a ženská spirála rotují v souladu tak, aby mohlo dojít k následnému propojení a směřování “hadí síly”.

Společná meditace pro sjednocení skupiny, čtení vyššího záměru pro skupinu a setba individuálních záměrů pro cestu. Večerní Temazcal (potní chýše) pod vedením místního temazcalera.

3. den
Návštěva nejpopulárnějšího údajně tehdejšího obřadního centra Chichen Itzá, zřetelně ovlivněná toltéckou kulturou a zasvěcené převážně mayské mystice Kukulkána. Místo, které představuje směrování “hadí síly”. Směrování od ženské esence k mužské tzv. konstruktivní směřování. 

Večerní ceremonie mayského ohně Quiché vedená mayskou kněžkou Mary Cobá. Propojení se s živlem ohně a vaší božskou jiskrou.

4. den
Návštěva silového místa Ek Balam, zasvěcené černému jaguárovi. Pyšní se stavbou s názvem Acrópolis zakončená jaguáří tlamou. “Černý jaguár” aneb prožití mužského a ženského aspektu sexuality uvnitř každého z nás, osvobození “hadí síly”.

Večerní ceremonie kakaa vedená mayskou kněžkou Mary Cobá. Propojení se srdeční energií skrze léčivé efekty 100 % přírodního kakaa.

5. den
Návštěva významného mayského města TULUM, dříve mayské město Zama (v máyštině Svítání), kde vždy mayové vítali první paprsek Slunce na území Mayab. Odpoledne na tulumské pláži Karibského moře. 

Místo, kde vnitřní žena v každém z nás nachází sebe samu, svůj střed a jako pramenící je připravena k propojení ženského a mužského principu.....přichází SVÍTÁNÍ NOVÉHO.

6. den
Laguna „sedmi barev“ Bacalar nás přímo vyzývá pro hluboké spojení s živlem vody na všech rovinách.  

Bacalar je místo, ve kterém se mužská esence vzdává kontroly nad ženskou, která se tímto dostává mimo tlak, získává svobodu. Je to místo kde se mužská esence vzdává kontroly nad ženskou a dává jí svobodu a bezpodmínečnost.  Muž zde zcela otevírá své srdce v plné zranitelnosti, citu.

Během dne možnost plavby jako fakultativní služba napříč lagunou a koupání v kanálu Pirátů se sirným bahnem na poplatek cca USD 25/1 os.

7. den
Kohunlich jako mayská obřadní oáza, kde nejnavštěvovanější je Budova Masek se štukovými reliéfy.

“Maska” - místo, kde je třeba odhodit masku a otevřít se komunikaci mezi mužským a ženským principem bez obavy ze zranění. Žena se zde odvažuje již beze strachu, komunikovat s mužem ve všech sférách bytí a beze strachu žije své ženství v plné zranitelnosti. Vzdává se kontroly nad komunikací a zcela otevírá své srdce.

8. den
Návštěva mayského města tzv. ,,Říše Hada", uprostřed stejnojmenné biosférické rezervace Calakmul. Tajemné místo Calakmul, kterému se také říká SRDCE území Mayab, přímo vyzývá pro práci s ženským a mužským principem ve spojení s pyramidou Slunce a Měsíce.

Kdysi střed Mayské říše. Střed odkud se rodí vše NOVÉ, vše se z tohoto místa děje a řídí. Již dle nového paradigma - NOVĚ, bez kontroly. V plynutí bez očekávání, v plné důvěře.

9. den
Návštěva jednoho z nejnavštěvovanějších zón Palenque, kde bude možnost prožít ceremonii s křišťálovou lebkou vedena lacandonskými strážci z Palenque. Poté se setkáme s hlubinami vodopádu Misol-Ha, kde se můžete po dlouhém dni příjemně osvěžit.

10. den
Celodenní výlet z Palenque k nejznámějšímu vodnímu bohatství Mexika vodopádům Agua Azul. Je to soustava různě vysokých a širokých kaskád na tyrkysově zbarvené řece. Mimo procházek podél vodopádů se zde můžete i vykoupat v příjemně chladných tůních.

11. den
Odjezd z Palenque do jednoho z nejzajímavějších mayských měst co se týče technologického pokroku, který zde byl vyvinut ve státě Campeche, ve stejnojmenném údolí Edzná. Edzná v yucatétské mayštině může znamenat ,,Domov Itzaů" či ,,Domov ozvěn" vzhledem k akustickému fenoménu, který vzniká mezi několika hlavními centrálními budovami.

Návštěva jednoho z nejnavštěvovanějších zón Palenque, kde bude možnost prožít ceremonii s křišťálovou lebkou vedena lacandonskými strážci z Palenque. Poté se setkáme s hlubinami vodopádu Misol-Ha, kde se můžete po dlouhém dni příjemně osvěžit

Konec a také začátek spirály, která vychází ze Santa Elena. Odsud začíná vše plynout již v lehkosti, v NOVÉM PARADIGMA. Místo, kde se dotýká “Nebe a Země”.

12. den 
Celodenní návštěva tzv. ,,Bílého města,, Méridy. Takto se mu říká díky značnému množství vápence a bílých, nebo světlých domů. Krásné historické koloniální domy z XVI století hovoří o velké prosperitě tohoto města. V Méridě má každý návštěvník pocit, jako by se nacházel v dávné minulosti. Dominantou a turisty nejvyhledávanější památkou města je nejstarší katedrála na americkém kontinentu Catedral de San Idelfonso. Mérida je zároveň považována za jedno z nejavantgardnějších měst Latinské Ameriky a má velmi kvalitní služby.
 

13. den
Relax na pláži a individuální program dle domluvy. Velmi doporučen fakultativní výlet soukromou lodí na ostrov Isla Mujeres, i s možností plávání s delfíny. Dny stvořené pro relax na pláži a individuální program.

14. den
Relax na pláži a individuální program dle domluvy. Pláž Puerto Morelos  a možnost druhého večerního Temazcalu (Potní chýše).

15. den
Transfer na letiště Cancún a odlet do Prahy či CZ/SK

CENOVÝ ROZPIS

CENA POBYTU -  Kč 35900,-

TATO CENA ZAHRNUJE:

 • 14 nocí v hotelech 3*  se SNÍDANÍ, většinou typu holistického
 • TEMAZCAL veden místním temazcalerem
 • Ceremonie mayského ohně QUICHÉ vedena mayskou kněžkou Mary Cobá
 • Ceremonie kakaa s mayskou kněžkou Mary Cobá
 • Ceremonie s křišťálovou lebkou vedena lacandonskými strážci z Palenque
 • INICIAČNÍ A AKTIVAČNÍ PROGRAM SILOVÝCH MÍST VEDENÝ  LEMIANOU 
 • Transfery a dopravu po celou dobu pobytu dle programu od příletu do Cancúnu


CENA NEZARHNUJE:

 • Letenku (nejspíše zakoupena individuálně či skupinově)
 • Vstupy do archeologických zón (max. 85 USD)
 • Cestovní pojištění
 • Ostatní stravu (oběd a večeři – ceny se pohybují mezi USD 5 – 15 za 1 porci mexického pokrmu dle pestrosti)
 • Fakultativní výlety a služby – projížďka po laguně sedmi barev Bacalar a koupání v kanálu pirátů
 • Fakultativní výlet na Isla Mujeres na lodi za 49 USD/1 os.
 • Další ceremonie a rituály na poptávku, např. druhý Temazcal před odletem
 • Dobrovolné příspěvky pro průvodce a řidiče


Pro rezervaci vašeho místa na tomto programu musíte vyplnit závaznou přihlášku – objednávku služeb a souhlasit s všeobecnými podmínkami (mohu poslat emailem či poštou), zaslat ji zpět na adresu agentury Journeys Santiago – Edita Santiago Arteaga a učinit platbu 50 % částky hlavního programu …..Kč 17950,-      (50 % z Kč 35900,-) na účet cestovní agentury  Edita Santiago Arteaga. 

Rezervace je možné provést do 10.12. 2018 pro zajištění ubytování. Jelikož je o lednový termín velký zájem a počet míst omezen, mohu opravdu rezervovat místo pouze na základě provedení platby na účet uvedený na závazné přihlášce. Moc děkuji za vaši spolupráci při realizaci této tvorby a věřte, že je s láskou vše tvořeno jen pro VÁS!!!

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT S JAKÝMIKOLIV POCHYBAMI A OTÁZKAMI

POČET MÍST OMEZEN VŽDY NA 14 OSOB!!!

PRŮVODCE NA VAŠÍ CESTĚ

Edita Santiago
Edita Santiago
průvodkyně

Iniciátorka projektu Posvátný most / Průvodkyně jazykem Světla / Transpersonální terapeutka / Channelerka silových míst

Mary Cobá
Mary Cobá
Mayská kněžka

Ancestrální praktiky Mayů Iniciátorka ceremoniálního centra Cobá

Antonín Valenta
Antonín Valenta

Podpora pro skupinu - Masérské a regenerační služby - Péče o tělo

MEXIKO - leden 2016

MEXIKO - leden 2017

MEXIKO - duben 2017

MEXIKO - listopad 2017

MEXIKO - říjen 2018

MEXIKO - ubytování

PŘIHLÁŠKA