AKÁŠICKÉ FILTRY OVLIVŇUJÍCÍ PŘIJÍMANÉ INFORMACE

Již mnoho lidí dnes používá VĚDOMÝ CHANNELING pro odpovědi, ať již na osobní otázky svých životních okolností či na kolektivní témata, která odrážejí působení infiltrovaných informací do společnosti. AKÁŠICKÉ FITLRY mohou být vnímány hlavně jako velmi SILNÁ PŘESVĚDČENÍ, které však byly aktuální v jiné době a tedy i v jiné úrovni vědomí lidstva a tudíž již dávno naplnily záměr pro růst jedince.

Proč je tolik dezinformací neboli informační chaos i skrze různé channelingy?

Každý, kdo se propojuje s Akášickým-Božským Zdrojem vědomě, kterého je součástí, potřebuje nejdříve zpracovat tyto AKÁŠICKÉ FILTRY ve svém vlastním poli, ve svých vlastních jemněhmotných tělech tak, aby jeho pole tvořilo celistvou neboli čistou PŮVODNÍ ESENCIÁLNÍ GEOMETRII STVOŘENÍ.

Hlavním aspektem pro přijímání informačního toku z Akášického pole-Zdroje je tedy VNITŘNÍ ČISTOTA CHANNELERA A ZÁROVEŇ ČISTOTA SRDEČNÍHO CENTRA OTEVŘENÉ DO ABSOLUTNÍ VĚDOMÉ ZRANITELNOSTI.

Každý, kdo se rozhodne používat vědomý channeling pro naplňování svého PLÁNU DUŠE ZDE NA ZEMI, je tolik důležité projít si svou VLASTNÍ CESTU SKRZE AKÁŠICKÉ FILTRY, skrze které se informace na určitá kolektivní témata a zároveň na osobní otázky filtrují zpět k channelerovi, tedy VĚDOMÉMU PŘIJÍMAČI A VYSÍLAČI FREKVENCÍ JAZYKA SVĚTLA.

_Strážci Akášické proměny_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů